Partneři Kubasportu

Cestovní agentura Skipas

Tato cestovní agentura se zaměřuje na zimní a letní pobyty v Rakousku, Švýcarsku, Francii, Itálii a Americe. Připravuje zájezdy na míru. Pokud jste našimi zákazníky, dostanete i velice příjemnou slevu na Váš pobyt!

www.skipas.cz

 

Horský hotel Hromovka, Špindlerův Mlýn

Legendární horský hotel s tradicí, profesionálním neformálním servisem a nejlépe vybaveným barem v ČR!

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází sjezdovky Skiareálu Svatý Petr, takže vyrazit od hotelu a zpět můžete rovnou na lyžích, nebo běžkách na přilehlou běžeckou trať. Vstřícný personál vám splní většinu vašich přání a nápadů. Pořádají se večerní programy (jazz, taneční večery, magie, Elvis Presley live, Bosa Nova), dortové bitvy, ale i svatby, školy v přírodě, firemní akce a samozřejmě rodinné pobyty.

www.hromovka.cz

 

Penzion Slunečnice, Špindlerův Mlýn

Penzion Slunečnice vám nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích v údolí Svatého Petra. Pokoje se kromě komfortního vybavení pyšní také nádherným výhledem na Luční horu, Kozí hřbety a lyžařský areál Svatý Petr.

V restauraci jsou pro Vás připravovány čerstvé snídaně. Dále pak skvělý výběr míchaných nápojů i jakostních vín. Rádi zde pro vás přichystají také rauty, grill-party, domácí zabijačku nebo pečení selátka, uspořádají rodinnou i svatební oslavu, firemní večírek nebo seminář.

www.slunecnice.svpetr.cz

 

Lyžařská škola Yetti

V naší lyžařské škole se můžete zdokonalit v různých lyžařských disciplínách, lyžování se závodními prvky, carvingu, freestyle a telemarku. VIP výuka „Dolaďte svůj styl". Na objednávku výuka s videozáznamem a rozborem techniky. Pro nejmenší provozujeme dětskou lyžařskou školku s lanovým vlekem. Snowboarding od začátků po snowpark se skoky. Pro milovníky běžek nabízíme výukové programy a výlety po Krkonoších. Na závěr každého týdne pořádáme závody o hodnotné ceny. Věříme, že se naši instruktoři v průběhu Vaší dovolené stanou příjemnými společníky.

Možnost učení snowkitingu privátně i skupinově.

Slevy:

www.skischool-yetti.com