Partneři Kubasportu

 

Agentura Manica

Analizuje a navrhuje využítí služeb 365, konzultuje využítí cloud, konzultuje komunikační kampaně

https://manica.cz/

 

Penzion Slunečnice, Špindlerův Mlýn

Penzion Slunečnice vám nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích v údolí Svatého Petra. Pokoje se kromě komfortního vybavení pyšní také nádherným výhledem na Luční horu, Kozí hřbety a lyžařský areál Svatý Petr.

V restauraci jsou pro Vás připravovány čerstvé snídaně. Dále pak skvělý výběr míchaných nápojů i jakostních vín. Rádi zde pro vás přichystají také rauty, grill-party, domácí zabijačku nebo pečení selátka, uspořádají rodinnou i svatební oslavu, firemní večírek nebo seminář.

www.slunecnice.svpetr.cz

 

Lyžařská škola Yetti

V naší lyžařské škole se můžete zdokonalit v různých lyžařských disciplínách, lyžování se závodními prvky, carvingu, freestyle a telemarku. VIP výuka „Dolaďte svůj styl". Na objednávku výuka s videozáznamem a rozborem techniky. Pro nejmenší provozujeme dětskou lyžařskou školku s lanovým vlekem. Snowboarding od začátků po snowpark se skoky. Pro milovníky běžek nabízíme výukové programy a výlety po Krkonoších. Na závěr každého týdne pořádáme závody o hodnotné ceny. Věříme, že se naši instruktoři v průběhu Vaší dovolené stanou příjemnými společníky.

Možnost učení snowkitingu privátně i skupinově.

Slevy:

www.skischool-yetti.com