Ceník

Online rezervace a informace o cenách.

Ceník mimo hlavní sezóny (duben - listopad)

Počet osobCena apartmán/den

4

3

1-2

2100 Kč

2000

1900

 

     

 

Ceník pro zimní sezónu (prosinec - březen)

Počet osobCena apartmán/den

4

3

1-2

2600 Kč

2500

2400 Kč

 

Vánoce, Velikonoce a Silvestr mají vyšší cenu. Dle individualních podmínek. 

 

Informace k platbě

Online možnost rezervace najdete zde

Nebo nás můžete kontaktovat emailem. Při psaní objednávky nám dejte vědět, kolik lidí (kolik z nich mladších 15 let) a v jakém termínu pojede.  Po zaslání objednávky na emailovou adresu obchod@kubasport.cz obratem pošleme emailem její potvrzení. Po obdržení potvrzené objednávky, prosím, uhraďte rezervační poplatek ve výši 50 %  či 100% z ceny ubytování (přesný rozpis plateb dostanete spolu s potvrzením vaší rezervace). Váš termín bude závazně rezervován po přičtení této platby na náš účet, zaplacením první platby také dáváte najevo svůj souhlas s podmínkami ubytování.

14 dní před začátkem pobytu doplatíte zbylých 50 % a doplňkové poplatky (viz dále).

Při rezervaci v době kratší než 14 dní před termínem příjezdu uhradí host 100 % celkové ceny pobytu ihned po potvrzení rezervace.

 

Doplňkové poplatky

Spolu s doplatkem zbylých 50 % ceny ubytování je ve druhé platbě nutno uhradit i s závěrečným úklidem a lázeňskými poplatky:

 

Závěrečný úklid  1300 Kč. Hosté jsou povinni po sobě umýt nádobí a vynést tříděný odpad, tyto činnosti nespadají do závěrečného úklidu.

Lázeňský poplatek 70 Kč osoba/den (pouze osoby starší 15 let). Jako kompenzaci za lázeňský poplatek dostanete Gasteinskou slevovou kartu zdarma.