Informace k pobytu

Důležité informace k ubytování v apartmánu Romantik

 

Kuba Apartmán 4 - ROMANTIK 

 

Adresa: Griesgasse 4, Bad Hofgastein 5630, apartmán číslo 4.

 

Vzdálenosti: 

 

 • Poloha: Apartmány se nachází v centru města
 • Ubytování u sjezdovky:  K lyžařskému areálu Schlossalm je to asi 700m
 • Termální lázně: Lázně Alpentherme pět minut chůze 
 • Ski-Bus: Autobusová zastávka je přímo před apartmánama, doba jízdy na lanovku asi 3minuty
 • Nakupování: Billa 1min, Mpreiss 1min pěšky

 

Moderně zařízený apartmán, rekonstrukce na podzim 2019. Apartmán má oddělenou útulnou ložnici s manželskou postelí (180x200cm), koupelnu se sprchovým koutem a prostorný obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a rozkládací pohovkou vhodnou pro každodenní spaní. V apartmánu najdete tři šatní skříně, které poskytnou dostatek prostoru pro uložení všech Vašich věcí. Pokud jste milovníci dobré kávy, určitě oceníte kávovar nespresso se šlehačem mléka. Kapsle do kávovaru se dají zakoupit v obchodu Billa, který se nachází 1 min pěšky od apartmánu. A pokud raději chodíte na kávu do kavárny, v okolí (do dvou minut chůze) najdete několik kaváren s možností výborné snídaně. To platí i pro obědy a večeře, které si můžete uvařit v plně vybavené kuchyni apartmánu (varná deska, trouba, myčka), nebo se nechat rozmazlit v některé z místních restaurací a barů. A vzhledem k tomu, že jste v samém centru Bad Hofgasteinu, máte vše ve vzdálenosti maximálně několika minut pěšky.

 

 

 

Check in, check out a minimální doba pobytu:

 

Minimální doba pobytu je v hlavní zimní i letní sezóně čtyři noci, s tím, že check-out je možný pátek, sobota nebo neděle. Je to z důvodu nasmlouvaných podmínek úklidu.

Minimální doba pobytu se může měnit v období Vánoc, Velikonoc apod. Pokud Vám termíny check-outu nevyhovují, ozvětě se nám a zkusíme něco vymyslet:)

Aktuální informace se řídí nastavením booking systému a na těchto stránkách je pouze informativní.

Dispozice apartmánu:

 

Apartmán se nachází v typickém alpském domě v prvním patře přímo v centru města. Byt je 55 metrů čtverečních velký.  K dispozici je venkovní parkovací stání. V domě se nachází lyžárna, kolárna, prádelna a velkorysá terasa s grilem.

 

Vybavení apartmánu:

 

 • 1x manželská postel (190 x 200 cm)
 • 1x rozkládací postel - plnohodnotná  (cca 180 x 200cm)
 • 4x peřina a 4x polštář (peřina 140 x 200 cm)
 • Povlečení, ručníky
 • Malý jídelní stůl s 4x židle
 • Ramínka na šaty ve skříních
 • Společenské hry
 • Internetové připojení Wi-fi

 

Klíče a ubytovací balíček:

 

Hlavní vchod by měl být otevřený. Pokud ne, napíšeme Vám v konfirmačním emailu, který obdržíte před příjezdem, kde se nachází klíček na otevření hlavního vchodu. Vchodové dveře do apartmánu jsou vybaveny zámkem s PINem, který Vám přijde spolu s dalšími informace před příjezdem. Nemusíte se tedy trápit včasným příjezdem, jednodušše si otevřete sami v kteroukoliv denní i noční hodinu.

 

Příjezd a odjezd:

 

Hosté se v Kuba apartmánu  mohou ubytovat vždy od 15:00. Odjezd je nejpozději v 11:00. Na jiném čase ubytování či odjezdu je možné se individuálně domluvit.

 

Závěrečný úklid:

 

Závěrečný úklid celého apartmánu není zahrnut v ceně za ubytování a stojí 50 € (1300 Kč). Tuto částku uhraďte spolu s doplatkem pobytu a lázeňským poplatkem nejpozději 14 dní před začátkem pobytu. Hosté jsou povinni po sobě před odjezdem umýt všechno nádobí a vynést vytříděné odpadky.

 

Storno podmínky:

 

45 dní předem je možné rezervaci bezplatně zrušit. Při zrušení 14dní před datem příjezdu se účtuje 50% storno poplatek, tj. záloha je nevratná. Při zrušení kratším než 14 dní je storno poplatek v plné výši celkové ceny.

 

Lázeňský poplatek:

 

Od všech hostů starších 15 let je vybírán lázeňský poplatek (tzv. Kurtaxu), ta činí 2,5€ (70 Kč) na osobu a den.

Internetové Wi-Fi připojení:

 

V apartmánu je k dispozici internetové Wi-Fi připojení.

 

Zapůjčení elektrokol:

 

Tuto službu pro Vás za malý poplatek chystáme na léto

 

Zapůjčení lyžařského vybavení:

 

Lze připravit či zapůjčit v kubasportu v Praze

 

z předem stanovené ceny za ubytování

 

Třídění odpadu

 

V Rakousku jste povinni třídit odpad na plast, papír, kov, sklo, bio odpad a ostatní odpad. Třídění odpadu správce budovy hlídá a za netřídění můžete dostat pokutu. Pro zjednodušení třídění jsme do apartmánu umístili dostatek označených odpadkových košů. Plastové kelímky třiďte, prosím, umyté.

 

Dodržování domovního řádu:

 

V průběhu pobytu je nutné dodržovat domovní řád. Zejména se to týká dodržování nočního klidu v době od 22:00 do 7:00. Dále v domě platí přísný zákaz chození v lyžařské obuvi. K jejímu odkládání, stejně jako k odkládání lyží, běžek, kol a podobného sportovního vybavení slouží lyžárna, která je umístěná v přízemí.

 

Dodržování řádu apartmánu:

 

V apartmánu je zakázáno zapalovat jakýkoliv oheň (svíčky, aromalampy apod.) a přísně zakázáno kouření. Při každém odchodu zkontrolujte, jestli  nekape voda, nesvítí světla a jsou zavřena všechna okna. Zakázáno je nechávat nabíječky a jiné elektrické přístroje v zapnutých zásuvkách. Před odjezdem jsou hosté povinni po sobě umýt nádobí a odnést tříděný odpad. Za případné poškození apartmánu či jeho vybavení host zodpovídá. Doporučujeme vám jednoduše si  při sjednávání cestovního pojištění sjednat i pojištění odpovědnosti za škodu. Je zakázáno ubytovávat v bytě více hostů, než je sjednáno ve smlouvě. Při porušení těchto podmínek může být pobyt, bez nároku na vrácení peněz, okamžitě ukončen.

 

Ručníky, ložní prádlo a utěrky:

 

Ručníky, ložní prádlo budou nachystány dle počtu osob.