Naši trenéři

1. 4. 2021 06.53

V tomto článku se dozvíš něco málo o tom, kdo jsou vlastně naši skvělí trenéři Kuba, Káťa, Zdenda, Honza a Michal

Jakub Šolc

Kuba je všestranný biker a sportovec. Nejraději jezdí v lese a rád učí techniku jízdy a skoky. Je to náš šéf a majitel obchodu.  V soukromém životě je táta tří dětí. Trenérská licence skupiny C.

 

 

 

Kateřina Kotrčová

Ahoj, jmenuji se Kateřina Kotrčová a pro kamarády jsem Káťa. Je mi 20 let a jsem studentkou UK FTVS. Do svých 17 let jsem závodně tancovala Disco dance a dosáhla jsem za svoji taneční kariéru titulů Mistr světa, mistr Evropy a mistr ČR. Tím, že už nebylo kam se dál posunout, jsem se vrhla na svůj nejoblíbenější sport a tím je právě cyklistika. V současné době sbírám nejen pódiová umístění, ale i cenné zkušenosti do dalších závodů.

Zdeněk Oupic

Je zkušený závodník na MTB a silnici. Profesionál každým coulem. O kole ví úplně všechno. Umí Vám nastavit tréninkový plán a poradit i s výživou. Je to náš šéf servisu a dokonce je i velice šikovný masér.

Jan Čech

Ahoj, moje jméno je Honza Čech, většina kamarádů mi ale říká Čechan. Pocházím z Loun. Je mi 26 let a jsem student UK FTVS. Na kole jezdím už od dětství. Je to dáno i tím, že otec je bývalý závodní cyklista. Baví mě především technická jízda a posouvání svých dovedností. V mládí jsem hrával hokej a tenis, ale jsem otevřený všem sportům. Mimo školu se zajímám o investice (akci a nemovitosti). Vzhledem k tomu, že jsem společenský typ, volný čas rád trávím s kamarády během sportování nebo povídáním si o všem možném.

Pokud by ses chtěl stát také zkušeným cyklistou, rádi Tě uvítáme v Kubově cykloškole!

 

Ahoj sportovče, 

pokud by ses rád přidal mezi nadšenou skupinku cyklistů a rád by sis vyzkoušel Kubovu cykloškolu, vyber si z cyklokroužků a příměstských táborů TADY. Máš-li jakýkoliv dotaz, neváhej nás kontaktovat. Rádi se setkáme a společně domluvíme nejideálnější variantu, která pro Tvůj cyklistický rozvoj bude nejvhodnější.

Těšíme se na Tebe. =)  

Sportu zdar!

Pokud nezadáte e-mail, nemůžeme Vám odpovědět.

Napište prosím znění Vaší zprávy.

antispam pict