Otevíráme Kubovu cykloškolu!

30. 3. 2021 16.15

Ahoj sportovci!
Otevíráme pro Vás Kubovu cykloškolu pro malé i velké bajkery. 

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Nemáš rád výuku ve skupině nebo chceš osobitější přístup? Tak právě pro Tebe je tady individuální výuka s Kubasportem.

Probereme s Tebou ježdění na kole. Vyslechneme si, co Tě omezuje nebo trápí a co by jsi chtěl zlepšit. Podle toho zvolíme techniku ježdění. Můžeš si vybrat čas a domluvit se, kde se chceš učit. Učíme všechny věkové skupiny, od zkušených enduristů po začátečníky i nejmenší cyklisty. S námi si můžeš domluvit také vyjíždku na silničním kole. Mluvíme i anglicky.

 

DOPORUČUJEME SE S KAMARÁDEM - PRAVIDELNÝ CYKLOKROUŽEK

Podle našich zkušeností je často nejlepší výuka 2-4 (4 jezdci max.) jezdců. Pokud jsou na podobné úrovni. Výhodou je, že se mezi sebou podporujete, ale taky okoukáváte. Můžete si pomoci navzájem a zároveň se posouvat k lepším výkonům. Kroužek je velice zábavný. Jezdíme v Šárce a okolí.  Pro více informací napište na obchod@kubasport.cz či volejte 608 083 109. 

Cena 200,- na hodinu od 3-4 děti ve skupině

Cena 250,- za hodinu 2 děti ve skupině

 

VÝUKA INDIVIDUÁLNÍ S LEKTOREM KUBASPORT TEAMU 

Počet osob

1 hodina

2 hodiny

1

900 Kč

1600 Kč

500 Kč za osobu

800 Kč za osobu

3

350 Kč za osobu

600 Kč za osobu

4

250 Kč za osobu

450 Kč za osobu

 

 

 

 

LOKALITY 

Většina z nás je z Prahy a okolí. A tak nejradši učíme tam, kde to známe. Jezdíme hlavně v Šárce, Hvězdě, Statenicích, ale třeba i na Točné a v Ďáblickém haji. Lze se domluvit také individuálně. 

 Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonu 608 083 109.

 

CYKLO FREERIDE CAMP SUŠICE s rodinou

Letos se koná v termínu:10-12.9 2021. Ubytovní ve formě polopenze. Profesionální kaučování s profi trenérama. Rozdělení do výkonostích skupin. Dětská skupina zajištěna. Máme možnost i chůvy pro rodiče, kteří mají menší děti jak 4 roky. Objednávky na našem maile: obchod@kubasport, 608 083 109

Kubasport camp 10.-12.9. je náš druhý ročník a pořádáme jej pro naše kamarády, zákazníky a lidi kteří nás znají a chtějí si užít víkend endura v Sušici a zároveň chtějí dát své polovičky či děti do rukou zkušených instruktorů, kteří je naučí technické dovednosti na kole.
Tento camp jsme vymysleli jako zábavu pro nás a naše rodiny, zákzaníky a kamarády. První ročník chceme pojmout do třech skupin. První skupina pro jezdce, kteří chtějí zažít pořádné enduro a nebojí se pořádných trailů a kamenů. Druhá skupina pro jezdce, kteří mají už zkušenosti s flow ježdením a nebojí se i nějakých lehkých kamínků. Třetí skupina(Vaše děti či drahé polovičky), kteří si chtějí zažít flow, lehký terén a něco se naučit na kole.
Jedeme si to tam všichni užít, ale ty dva dny ježdění budou náročné technicky i fyzicky. Je potřeba, abyste se uměli co nejlépe ohodnotit a zařadit se do jednotlivých skupin, aby skupiny byly vyrovnané. Do kopce budeme jezdit na vlastní pohon, dolů se poženeme po krásných kamenitých trailech, kde budeme skoro sami. Vždy budeme vyrážet ze Sušice na kopce po okolí. Večer vše probereme u dobrého jídla a piva. Jo a v centru Sušice jsme pro to, abychom si večer udělali vycházku po místních památkách či kdo nebude chtít jezdit aby zašel do krásných kaváren. 
    </div>                
</div><div class=

Pokud by ses chtěl stát také zkušeným cyklistou, rádi Tě uvítáme v Kubově cykloškole!

Ahoj sportovče, 

 

pokud by ses rád přidal mezi nadšenou skupinku cyklistů a rád by sis vyzkoušel Kubovu cykloškolu, napiš nám do zprávy něco málo také o sobě. Své jméno, věk a telefonní číslo. Potom chvíli počkej a my Tě zkontaktujeme a domluvíme se na nejideálnější variantě, která pro Tvůj cyklistický rozvoj bude nejvhodnější.

 

Sportu zdar!

Pokud nezadáte e-mail, nemůžeme Vám odpovědět.

Napište prosím znění Vaší zprávy.

antispam pict