Nákupní řád internetového obchodu

Zákazník by se měl před započetím nákupu seznámit s tímto nákupním řádem, dodacími podmínkami...

I. Hlavní zásady

Nabízené zboží nemáme fyzicky na skladě a expedujeme po odběru od našich partnerů z velkoskladu, pokud není uvedeno jinak, resp.u zboží není dopsáno "zboží skladem".

Doprava se zajišťuje přes Českou poštu, a nebo PPL, cena dopravy se pohybuje min. od 159,- Kč - max. do 260 ,- Kč (Slovensko).

II. Dodací podmínky

Dopravu zboží zajišťujeme prostřednictvím České pošty formou Obchodní balík nebo PPL.
Při zakázkách, které přesahují možnosti České pošty nebo PPL dovezeme zboží naší dopravou.

Spolu se zbožím dostanete prodejní doklad. Tento doklad uschovejte pro případnou reklamaci.

III. Dodací lhůty

Dodací lhůty jsou do 5 pracovních dní. V případě nemožnosti splnění této dodací lhůty, zákazníka informuje telefonicky.

Zboží objednané o víkendu nebo ve svátek bude dodáno do 5 dní od prvního pracovního dne následujícího po svátku nebo víkendu. Pokud z nějakého důvodu, není možné dodržet dodací lhůtu, je zákazník informován.

IV. Slevy a dárky

Lze v našem e-shopu či na obchodě uplatnit 5% slevu pokud uděláte registraci. Sleva 5% se vztahuje na zimní zboží, které není více jak o 25% zlevněné. Na letní sortiment se sleva vztahuje, pokud není zlevněné více jak o 20% z doporučené ceny. Pokud se u danného produktu nachází hole či cyklodoplňky ZDARMA, můžete si vybrat mezi slevou či věcným dárkem. Dárek se nevztahuje na výprodejové ani bazarové zboží a ani na zboží zlevněné o více jak 25%. Dárek k nákupu se vztahuje pouze pro nákup nad 9000Kć a NEVZTAHUJE se na výprodejové ani bazarové zboží. Cyklodoplňky ZDARMA zákazníci dostanou pouze v případě zakoupení kola za doporučenou cenu.

Reklamace služeb České pošty

Zásilka zboží, které k vám putuje prostřednictvím Českých pošty může být poškozená. Pokud tomu tak je, řiďte se prosím následujícími pokyny:

 1. Zásilku si prosím vždy prohlédněte před dopravcem.
 2. V případě poškození obalu (pomačkaný, roztrhaný, rozmočený...) ihned s dopravcem sepište protokol o poškození zásilky.
 3. Nenechte se dopravcem přesvědčovat, že zásilka není dobře zajištěná. Aby kVám zboží přišlo v pořádku, je baleno velmi pečlivě.

IV. Způsoby úhrady

 • Platba hotově při osobním odběru zboží - objednané zboží lze vyzvednout na adrese naší provozovny: Na Lužci 10/226 Praha 6. Je akceptována pouze hotovostní platba v české měně. Zákazník je vždy vyrozuměn, jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí.
 • Při platbě platební kartou, budou přičteny 3% k celkové částce nákupu.
 • Platba dobírkou - dodávka zboží je realizována prostřednictví služeb Obchodní balík České pošty,a to na dobírku. Zákazník přebere objednané zboží a zaplatí kupní cenu doručovateli. Platby jsou přijímány výhradně v české měně. Adresa dodání se musí nacházet na území České republiky nebo Slovenské republiky.
 • Platba předem bankovním převodem.
 • Platba prostřednictvím služby PPL.

V. Právo na vrácení zboží

Zákazník má právo nepoužité zboží vrátit do 14 dnů od jeho doručení. V tom případě dostane zpět peníze za zboží.

VI. Ochrana osobních údajů

Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Abychom vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím. Přečtěte si prosím podrobnosti dále v tomto dokumentu.

Jako zákazník musíte při Vaší registraci uvést následující údaje:

 • jméno a příjmení
 • úplnou poštovní adresu
 • telefon

Tyto informace jsou nezbytné pro vaši identifikaci jako kupujícího. Používáme je k realizaci a zaúčtování vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi.

Požadujete-li doručování objednávek na jinou adresu, než je výše uvedená, můžete uvést při odeslání samotné objednávky do pole poznámka alternativní adresu dodání. Údaje o nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám.

Dále můžeme poskytovat veřejnosti souhrnné statistické informace o zákaznících, návštěvnosti, obratu a další související údaje, avšak tato statistika neobsahuje žádnou informaci, která by umožnila identifikovat jednotlivé zákazníky.

 

Aktuální stav na skladu nemusí odpovídat skutečnosti.

 

Jakub Šolc

jednatel a majitel společnosti Kubasport

Na Lužci 10, 160 00 Praha 6