3 důvody, proč spolupracujeme s firmou Apache

7. 3. 2021 16.07

V tomto článku se dozvíš, z jakých důvodu u nás najdeš modely kol a elektrokol značky Apache.

1, Spolehlivost

Na prvním místě v hodnotách u nás v Kubasportu je spokojený zákazník. Proto našim zákazníkům nabízíme produkty, na které je spolehnutí. Ať už se vydáš na cyklojízdu do lesního terénu nebo vezmeš rodinku na cyklostezku, na značku kol Apache je vždy spoleh.

Musíme spolupráci s tímto českým výrobcem pouze kvitovat. Když už se najde problém, který musíme na kole řešit (a že jich je minimálně), vždy se nám dostane ochotně a rychle poskytnutí rad a pomoci. 

 

2, Kvalita a výběr

Apache Bicycles osazují svá kola a elektrokola pouze kvalitními a prověřenými komponenty. Ať už se jedná o dětská, dámská nebo pánská kola vždy dbá Apache na kvalitu osazení. Každou sezónu vypouští Apache do světa lepší a lepší modely. Momentálně se více zaměřují na kola poháněná elektrickou energií. Jejich elektrokola pohání energie z motorů Bafang a Bosch.

Tím nejlepším, co momentálně může tato firma ze severočeské Úpice nabídnout v kategorii elektrokol je model Hupahu 1 s motorem Bosch 4. generace, který svým osazením a výbavou je prozatímní jedničkou mezi Indiány! Více o tomto modelu se dozvíš v našem článku, kdy jsme Hupahu 1 testovali.

Vlajkovou lodí a nejprodávanějším pánským modelem je momentálně Apache Tuwan MX3 s motorem Bafang 400. Pro dámy je nejoblíbenějším modelem Yamka MX3.

Rádi našim zákazníkům doporučujeme také sportovní krosový model Matto Tour MX3 a čím dál tím více oblíbené městské elektrokolo Sota nebo levnější model Tanka.

 

3, Česká značka

V Kubasportu rádi podporujeme české značky a výrobce. S radostí našim zákazníkům doporučujeme české Indiány! Pokud hledáš kolo nebo elektrokolo, s Apachem neuděláš krok vedle.

 

Zajímavostí je, že náš kolega Tadeáš Šíma přejel na kole Apache celou Afriku podél západního pobřeží a Arabský poloostrov. Vloni mu vyšla kniha Na kole přes Afriku. Pod článkem najdeš pár fotek z cesty po Africe na Zebře, jak Tadeáš svého Apache překřtil.

 

Pokud Tě ani tohle nepřesvědčilo, tak se přijď podívat k nám na prodejnu, kde se můžeš na kola podívat zblízka a projet se na svém vyhlídnutém modelu.

 

Sportu zdar!