Kubasport camp Sušice podruhé!

27. 6. 2021 09.48

Ahoj sportovci! 

Již podruhé jedeme do Sušice na cyklocamp. Tak neváhej a pojeď s námi! 

Kubasport camp 10.-12.9. je náš druhý ročník a pořádáme jej pro naše kamarády, zákazníky a lidi kteří nás znají a chtějí si užít víkend endura v Sušici a zároveň chtějí dát své polovičky či děti do rukou zkušených instruktorů, kteří je naučí technické dovednosti na kole.
 
Tento camp jsme vymysleli jako zábavu pro nás a naše rodiny, zákzaníky a kamarády. První ročník jsme pojali do třech skupin. První skupina pro jezdce, kteří chtějí zažít pořádné enduro a nebojí se pořádných trailů a kamenů. Druhá skupina pro jezdce, kteří mají už zkušenosti s flow ježdením a nebojí se i nějakých lehkých kamínků. Třetí skupina (děti či drahé polovičky), kteří si chtějí zažít flow, lehký terén a něco se naučit na kole.
 
Druhý ročník bude podobného charakteru. Jedeme si to tam všichni užít, ale ty dva dny ježdění budou náročné technicky i fyzicky. Je potřeba, abyste se uměli co nejlépe ohodnotit a zařadit se do jednotlivých skupin, aby skupiny byly vyrovnané. Do kopce budeme jezdit na vlastní pohon, dolů se poženeme po krásných kamenitých trailech, kde budeme skoro sami. Vždy budeme vyrážet ze Sušice na kopce po okolí. Večer vše probereme u dobrého jídla a piva. Jo a v centru Sušice jsme pro to, abychom si večer udělali vycházku po místních památkách či kdo nebude chtít jezdit aby zašel do krásných kaváren. 
 
Doporučená výbava: horské kolo - nejlépe celoodpružené, ale není podmínkou, přilba, boty na platformy, chrániče kolen. Doporučujeme chrániče loktů, páteřák nebo baťoh a klidně i integrální přilbu.
Co s sebou dalšího na camp: dobrou náladu, hodně energie, připravené kolo (nejlépe od nás)
Celou akci chceme pojmout spíše kamarádskou formou, tak abychom si zkusili místní traily, něco se naučili a hlavně aby se nám nic nestalo!
Ubytování je v centru města v hotelu: http://www.hotelpekarna.cz/
 
Příjezd je v pátek nejpozději: 18:00-18:30. Abychom si dali všichni večeři, dali pivko a řekli si kam kdo v sobotu pojede. Kdyby jste chtěli přijet už v pátek ráno a užít si den v Sušice, určitě můžete.
 
Cena na osobu, která bude jezdit: 3500,- Kč, dítě do 12let 3100,-
V ceně je ubytování s polopenzí, instruktor, svačina na kopci, pár fotek, namazaný řetěz a welcome drink
Cena na osobu, která bude doprovázet: 1800,-, dítě 1400,-, novorozenci a děti do 3 let zdarma
 
 
Přihlášky zasílejte na: obchod@kubasport.cz
 
Těšíme se na Vás!
 
Kubasport