Proč patříme k nejlepším cykloservisům v Praze?

18. 2. 2021 14.33

Protože servis bicyklů provádíme kvalitně a s láskou.

Servisujeme všechny značky kol i elektrokol. Není pro nás problém servisovat i starší model kola. Nejraději máme celoodpružené modely. Dokážeme se vyřádit při výměně ložisek i repasí vidlic a tlumičů (Fox, Rock Shox).

U silničních kol vyladíme přesnost přehazování a hodíme kolo do shinu. Za krátkou dobu umíme na Tvém kole udělat hodně muziky. U nás nebudeš na kolo čekat týdny. Je nám jasné, že kolo by mělo jezdit a nečekat na údržbu v rohu servisu. Zarezervuj si termín a my Ti kolo týž den předáme připravené na cesty.

V našem servisu se o Tvého mazla postaráme, jako by byl náš vlastní. Tvému kolu se dostane koupel v naší venkovní myčce. Na ty nejšpinavější komponenty čeká Maruna! To není žádná brigádnice, nýbrž naše ultrazvuková myčka. O tom, jak naše Marunka funguje si můžeš přečíst v našem článku tady. Samozřejmostí je práce s nejlepším nářadím. Od ostatních servisů se odlišujeme tím, že kola osazujeme originálními komponenty. Používáme díly od společností Shimano nebo Sram. Jsme si totiž vědomi jejich spolehlivostí oproti materiálu z druhovýroby.

Při čekání na své kolo můžeš využít příjemného prostředí na naší zahrádce s útulným altánkem. Nabídneme Ti dobrou kávu nebo studený nápoj. Využít můžeš i náš gril, když budeš mít hlad a udělat si pohodu v naší houpací síti. Rádi Tě naučíme i některé ze servisních dovedností a náš šikovný mechanik Ti odpoví na každou technickou otázku. Na jaře připravujeme workshop, který bude spočívat v předávání informací o tom, jak se správně starat o své kolo. Jedná se o celou řadu nezbytností, které udrží Tvé kolo v nadstandardní kondici. Pro více informací sleduj náš Facebook a Instagram, kde budeme o připravovaných akcích veřejně informovat.

Pro kola si dokážeme přijet a po servisu znovu vrátit zpět přímo k cyklistovi domů. Po telefonické domluvě máme odběrové místo také na Praze 4 (K Hrnčířům 355). Máme pro Tebe připravené i slevové akce. Vážíme si stálých zákazníků, kteří náš servis navštěvují pravidelně.

Jsme nejlepší cykloservis v Praze. Pokud nevěříš, přijď se přesvědčit na vlastní oči. Nezklameme Tě.

Více info tady nebo na tel. čísle: 608 083 109