Slavnostní otevření pobočky Kubasportu na Evropské

2. 6. 2021 17.39

11. května se navždy zapíše do dějin Kubasportu jako den, kdy jsme otevřeli nový obchod a showroom na Evropské ulici v Praze.

Ačkoliv se jaro ještě neukázalo v plné síle, podporovatelé a stálí zákazníci Kubasportu vyjeli na svých bicyklech či dorazili po svých na otevření nové pobočky. Neobešlo se to bez slavnostního ustřihnutí pásky v barvách zeleného Kubasportu. Tuto čest měla společně s majitelem Kubou naše spokojená zákaznice a výborná zpěvačka, Leona Machálková. Následovalo občerstvení v podobě kvalitní kávy a vína z vinařství Kutěj a konverzace, jak jinak než s cyklistickou tématikou, přímo v útrobách showroomu mezi vystavenými koly a elektrokoly.

 

Na Evropské magistrále je náš showroom nepřehlédnutelný. Ve směru na letiště Václava Havla za tramvajovou zastávkou Červený vrch po pravé straně za tím velkým javorem, stojí naše prodejna. Je celá prosklená, takže přes výlohu uvidíš dovnitř na náš sortiment. Kromě kol a elektrokol u nás najdeš jak cyklodoplňky, tak i oblečení a boty na cyklistiku. Před prodejnou máme připravenou dobíjecí stanici pro cyklisty poháněné motorem. Pokud Ti dojde šťáva na cyklostezce směrem na Divokou Šárku, můžeš se u nás v pohodě a dosyta dobít a dát si k tomu výbornou kávu.

 

Ve Vokovicích na adrese: Na Lužci 10, nám zůstal cykloservis, kde se o Tvé kolo řádně postaráme, jak se sluší a patří. Na Evropské 800, Ti poradíme, jak vybrat to správné kolo nebo elektrokolo, dodáme Ti k němu kvalitní doplňky a pohostíme kvalitní kávou. Také Ti tady vydáme objednávku vytvořenou na našem e-shopu.

 

Tak to přijď omrknout.

 

Sportu zdar!